İLKOKUL
CrosairSoft
Menü
Sepetim

İLKOKUL

Konu Anlatımlı Testler Ve Soru Bankaları 

Sınavlara kolaylıkla hazırlanmanıza imkân sağlayan test ve soru bankaları, güncelleştirilmiş müfredatlara göre düzenlenmiş son halleriyle ENHIZLIKİTAP sayfalarındaki yerini buluyor. Eğitimin en önemli basamaklarından biri olan sınavlara hazırlanırken birçok yayınevi tarafından hazırlanmış test, soru bankası ve yaprak test kitapçıklarına, idefix sayesinde kolayca ulaşmak mümkün. Her türde zengin edebiyat ve kişisel gelişim eserlerinden ders kitaplarına kadar birçok çeşitteki ürüne ulaşabileceksiniz.

Her Sınıf İçin Farklı Test Ve Soru Uygulamaları 

1. sınıftan başlayarak her sınıfa uygun olarak hazırlanan test soruları ve soru bankaları, hızlı soru çözebilme ve konuyu anlayarak ilerleme fırsatı sağlayan anlatımlı içeriklerden oluşuyor. İlkokul 1. sınıf anlatımlı soru kitapçıklarının yanı sıra özel yetenekli çocukların üstün öğrenme seviyelerine hitap eden test kitapları, hızlı öğrenme yeteneklerine göre tasarlanıyor.

İkinci sınıf öğrencilerinin yetenek, beceri ve öğrenme seviyelerine uygun biçimde hazırlanmış genel yetenek soru kitapları, öğrencilerin sayısal, şekilsel ve sözel yeteneklerinin ölçülmesine yardımcı olan sorulardan oluşuyor. Bununla birlikte tüm dersleri kapsayan ve tüm dersler için soru içeren test kitapları da öğrencilerin hem ikinci sınıfta hem de gelecek sınıf derslerinde kaynak olarak kullanabileceği zengin konu içeriklerine sahip bulunuyor.

Matematik soru bankası kitapları, 3. sınıftan başlayarak her sınıf için ayrı ayrı yayımlanıyor. Çocukların matematiksel gelişimlerine katkı sağlayan ve anlayarak öğrenmelerini destekleyen test ve soru bankası kitapları, öğrencilerin bilgilerini ölçme ve değerlendirmede eğitimci ve velilere büyük kolaylıklar sağlıyor. Çocuğun bilgi seviyesinde hangi aşamada olduğunu anlamayı kolaylaştıran test kitapları, güncel müfredata ve sınav sistemlerine uygun özellikler taşıyor.

Bilgiyi öğrenmede ezbercilikten uzak ve gelişmeye açık bir sistem sunan konu anlatımlı test kitapları, öğrencinin bilgi dağarcığına katkı sağlamayı amaçlıyor. Tarih soru bankası, konu anlatımlı testler ve yaprak testler, öğrencinin içinde bulunduğu her fırsatta öğrenmesine ve değerlendirmesine olanak sağlıyor. eğitim kitapları Kategori başlığı altında sayısal ve sözel derslerin ayrı ayrı değerlendirme için sınıflandırıldığı test kitapları ve tüm ders branşlarını kapsayan soru bankası kitapları birçok çeşidiyle ENHIZLIKİTAP tarafından sizlerin beğenisine sunuluyor.

Endüstriyel çamaşırhane yazılımı Çamaşırhane yönetim yazılımı Barkodlu çamaşırhane çözümü
WhatsApp
+905457650545