Kargo ve Teslimat
CrosairSoft
Menü
Sepetim

Kargo ve Teslimat

  • Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı www.enhizlikitap.com 'un anlaşmalı olduğu SÜRAT Kargo ve Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır.
  • Kargonuzun teslimat süresi teslimat adresinize göre değişebilir. Kargo ücretleri, Türkiye' nin her yerine SÜRAT Kargo 24.90 TL - Yurtiçi Kargo 24.90 TL dir. Kapıda ödeme tercihinizde ürün ve kargo bedeli dışında kargo firmaları tarafından 15 TL Hizmet Bedeli alınmaktadır
  • 200 TL ve üzeri vereceğiniz siparişlerin kargo bedeli Enhızlıkitap tarafından karşılanmaktadır. 
  • Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. www.enhizlikitap.com adresinden canli whatsapp destek hizmetimizle siparişle ilgili soru ve taleplerinizi bildirebilirsiniz.
  • Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini ve internet sitemizden talep etmiş olduğunuz ürünün tarafınıza tam ve sorunsuz olarak teslim edilmiş olduğunu kabul etmiş olursunuz. Ürünleriniz kargoda hasar görmüşse kargo görevlisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Kargo tutanağı olmayan paketler eksiksiz ve sorunsuz teslim edilmiş kabul edilir.
Lanquick Rusça Öğren
WhatsApp
+905457650545