Tatil Setleri
CrosairSoft
Menü
Sepetim

Tatil Setleri

Öğrenciler yıl boyunca okula giderek belli derecedeki başarılarını ortaya koyuyorlar. Daha sonra araya giren tatiller ile biraz dinlenme birazda ders çalışma imkanı buluyorlar. Türkiye’deki eğitim sistemine göre öğrenciler hafta sonları hariç yılda 2 tane büyük tatil yapmaktadırlar. Bu tatillerden biri sömestr diğer ise yaz tatildir. Geçen sene gelen bir uygulama ile öğrencinin 2 ara tatili daha bulunmaktadır. Bu ara tatiller birer haftalık süreler içermektedir. Bu ara tatillerden birisi nisan ayında birisi Kasım ayında yapılmaktadır. Amaç öğrencilerin eğitim hayatında ara sıra ihtiyaç duyduğu dinlenmeyi yakalayabilmesidir. Bu tatil dönemlerinde ise çocukların okuldan kopması ve eğitimden uzaklaşmaması için bazı uygulamalar tavsiye edilmektedir Bu uygulamaların başında ise tatil setleri gelmektedir.

Sömestr Tatil Setleri

Tatil setleri tatil dönemine gelene kadar işlenen konuları içeren kitaplara verilen isimdir. Burada önemli olan ve amaç edinilen şey çocuğun o tatile gelene kadar öğrenmiş olduğu konuları tatilde pekiştirmesini sağlamaktır. Böylelikle öğrenciler yeni döneme başladıkları zaman eski dönemin konularını öğrenmiş ve pekiştirilmiş olarak hazır halde bulunmaktadırlar. Sömestr tatil setleri de bir dönem boyunca işlenen tüm derslerin ve konuların içeriklerini barındıran setlerdir. Sömestr tatiline girecek olan çocukların 15 gün boyunca çok fazla sıkılmadan ve yorulmadan fakat derslerden uzaklaşmadan vakit geçirebilmeleri için bu kitaplara ihtiyaç duyulmaktadırlar.

Yaz tatil setleri

Tatil setleri özellikle oldukça uzun zaman ara verilen yaz tatilinde tercih edilmektedir. Çünkü öğrenciler Yaklaşık 3 ay gibi bir zaman dilimi tatil yapmaktadırlar ve bu arada yeni sınıfa geçiş yapacak olan öğrenciler bazı konuları unutabilir, okuldan soğuyabilirler. Bunu engellemek tatilde hoş vakit geçiren çocukların Ara ara derslerle haşır neşir olmalarını sağlamak için tatil kitaplarını tavsiye eden öğretmenleri dinlemek gerekir. Tatil kitaplarında geçtiği sınıfın bütün konuları yer alan öğrenciler bunları küçük küçük tekrarlar yaparak yeni sınıfa hazır bir şekilde başlarlar.

Sizler de çocuklarınız için ihtiyaç duymuş olduğunuz her türlü tatil setlerine internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Kredi kartı veya kapıda ödeme seçenekleri ile tatil setleri edinebilirsiniz ve çocuklarınızın eğitimine katkıda bulunabilirsiniz. Her türlü yayınevine ait olan tatil setlerimiz online internet sitemizde bulunmaktadır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Toptan salamura yaprakwhosale canned grape leaf
WhatsApp
+905457650545