Sık Sorulan Sorular
CrosairSoft
Menü
Sepetim

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Sipariş vermek için hesap oluşturmak zorunda değilsiniz. Hesap oluşturmadan da sitemiz üzerinden kolayca sipariş oluşturabilirsiniz. Hesap oluşturup üye olmanızın faydası, hesabınızı sürekli kontrol edebilir ve kargo durumunuzu takip edebilirsiniz. Ayrıca çeşitli dönemlerde kampanyalarımızdan haberdar olma imkanına sahip olmuş olursunuz.

1-Havale / EFT

2-Kapıda Ödeme

3-QNB Finansbank SSL güvencesi ile güvenli Kredi Kartı ile ister tek çekim dilerseniz taksitle ödeme

Depo ve mağaza merkezimiz İstanbul Avcılar ilçesinde bu anlamda istanbul avcılar ilçesinde kurye yöntemi seçerek özel kurye ile teslimat yapmaktayız.

Türkiyenin her yerine anlaşmalı olduğumuz UPS Kargo YURTİÇİ Kargo PTT Kargo ile gönderim yapmaktayız.

Stoktan satış yaptığımız için siparişleriniz 1 gün içerisinde kargoya verilmektedir. Kargo firmalarındaki yoğunluk ,bulunmuş olduğunuz il ve ilçeye göre kimi zaman değişsede ,Ortalama 2-3 gün içerisinde siparişiniz  size ulaşmaktadır.

Tarafımızdan kaynaklı bir sorunda ücretsiz şekilde iade ve değişim işlemlerini yapabilirsiniz. Bunun dışında yaşanan aksaklık , yanlışlıkla verilmiş siparişleriniz , ürün değişimi talebi gibi yaşanabilecek iadelerde tarafımızdan kaynaklı olmayan hatalı gönderimlerde kargo gönderim bedelini siz karşılamak kaydı ile iade değişim yapma hakkınız herzaman mevcut. Yeterki iade etmek istediğiniz ürün kullanılmamış , deforme olmamış olsun.


İyzico, bireysel ve kurumsal binlerce müşterisine ödeme altyapısı ve satış sonrası destek hizmeti sunan, BDDK ve PCI-DSS lisanslarına sahip bir finans teknolojileri şirketidir. "Kolay Ödeme" anlamına gelen "Easy Check Out" kelimelerinin kısaltılmış ve Türkçe okunuşa uyarlanmış versiyonu olan iyzico, adından da anlaşılacağı üzere kullanıcılarına ödeme hizmetlerinde kolaylıklar yaratmak üzerine kurgulanmış bir dünya sunmaktadır.

İyzico mobil uygulaması ve iyzico Korumalı Alışveriş ile son tüketiciye de alışverişlerinde yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Tüm şikayetleriniz ve talepleriniz için 0212 593 90 50-53  müşteri hizmetlerine 0545 765 0545 whatsapp hattımıza yazılı olarak ya da siparis@enhizlikitap.com - enhizlikitap@outlook.com mailimize ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan 24-48 saat içerisinde tarafınıza dönüş yapılmaktadır. Size daha hızlı dönüş yapılabilmesi için lütfen mesajınızı bir defada yazıp bizden dönüş bekleyiniz, tarafımızdan yanıtlanmadan arka arkaya yazdığınız iletilerde mesaj sıranız değişmekte ve bu durum geç görülmesine sebebiyet vermektedir.


İlgili ödeme seçeneğini işaretlediğinizde gerekli bilgiler ekranınızda görüntülenebilecektir. Kapıda ödeme bedeli sipariş ve kargo tutarı haricinde Kargo firmalarının hizmet bedeli olarak tarafımıza faturalandırdığı 7,5 TL’dir

Havale seçeneğini işaretlediğinizde karşınıza çıkan metin taslağındaki süreci uygulamış olmanız gerekmektedir. Ödemelerin tarafımıza yansıması ve kontrol edilmesi için mesai saatlerinde birkaç saat gerekebileceğini bilmenizi  isteriz. Ödemeyi yaparken sipariş numaranızı‘açıklama’ alanına yazmamış olmanız yada iban ve firma ismimizi uygun şekilde yazmamış olmanız durumda sipariş ödemeniz aktif hale gelmemektedir. Bu gibi durumlarda 0545 765 0545 whatsap hattımıza yada sipariş@enhizlikitap.com  adresimize dekont ve durumu açıklayan bir mail ileterek destek alabilirsiniz.


Konuya istinaden firmamız ile sesli yada yazılı iletişim kanallarından durumu görüşebilirsiniz fakat bazı durumlarda detaylı kayıt görüntülenemeyeceği için öncelikle bankanız ile görüşme sağlamanızı rica ederiz. Ek olarak bankanızdan sms ile gelen 3D güvenlik kodunu doğru tuşladığınızdan emin olmanızı rica ederiz.


Sipariş ya da ürün bazında site üzerinden tarafınızca iptal yapılamamaktadır. İptal talebinizi yazılı veya sesli iletişim kanallarından sipariş numaranızı da belirterek tarafımıza açık şekilde bayan etmeniz yeterli olacaktır. Ürün adedi bazında da düşüm ve arttırım talebinde bulunabilirsiniz.


Üst orta bölümde bulunan arama bölümüne aradığınız ürünün ismini yada bir kısmını yazarak otomatik arama motoru sayesinde altta ilgili kelimeyi içeren ürün listesi sıralanacaktır.

Ayrıca kategorilerden örneğin 6. sınıf bir kitap arayacaksanız sırasıyla

1- Eğitim Kitapları kategorisi

2- Ortaokul

3- 6. sınıf seçerek aradığınız ürüne ulaşabilirsiniz .

Bunun dışında aradığınız kitabın yayınevini MARKALAR Bölümümüzden seçip O yayınevine ait tüm ürünleri görüntüleyebilir ,soldaki bölümden sınıfını tıklayarak kolayca ulaşabilirsiniz.

kargo takip numaranız ile detaylı şikayetinizi mail yoluyla bildirmeniz halinde konuya ait tarafınıza gerekli açıklama yapılıp uygun çözüm sağlanacaktır.

Kargo takip numaranız; siparişiniz kargoya verildiğinde ilgili kargo şirketi tarafından SMS olarak iletilmektedir. Aynı zamanda firmamız tarafınıza mail yolu ile bilgilendirme yapmaktadır. Kargo şirketinin gönderi takip sayfasında yada siparişlerim bölümünde kargo takip numaranızı ve kargo detayınızı görüntüleyebilirsiniz.

Konuya istinaden şikayetinizi yada beğeninizi 0545 765 0545 whatsapp hattımıza yazılı olarak yada mail olarak sipariş@enhizlikitap.com adresimize durumu ve iletişim numaranızı açık olarak iletmeniz halinde gereken araştırma ve işlemler ivedilikle yapılarak tarafınıza mail ya da sesli iletişim üzerinden dönüş sağlanmaktadır.


Ürünler için satışa uygunluğu bulunan birçok kanal,Yayınevi ile sitemiz arasında doğrudan bir entegrasyon olduğu ve sizlere sunduğumuz ürün yelpazesinin zenginliği ve ek olarak mağazalarımızda aktif satışın her an devam ediyor olması gibi sebeplerle sitemiz üzerinde herhangi bir stok bilgisi yer almamaktadır. İhtiyaç duyduğunuz stok miktarını 0545 765 0545 whatsapp hattımızdan sesli olarak yada siparis@enhizlikitap.com mail adresimizden kolaylıkla ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.Sitemiz üzerinde hediye paketi ya da benzeri uygulamalar için geliştirmeler yapılmaktadır.