Oyun Hamurları
CrosairSoft
Menü
Sepetim

Oyun Hamurları

Çocukların ince ve kaba motor gelişimi için bazı aktiviteler yapmaları gerekmektedir. Bu aktiviteler için ise yardımcı aparatlardan yardım alınmaktadır. Özellikle üretime açık olan çocukların bu yönlerini geliştirmek amacıyla bazı oyuncaklardan yardım almak gerekebilmektedir. Kalıpların dışında düşünebilen ve kendini ifade edebilecek oyuncakları bulan çocuklar gelişimlerinde basamakları çok hızlı atmaktadırlar.

Oyun hamuru da bu basamakları hızla atmalarına yardımcı olacak en önemli araçlardan bir tanesidir. Rengarenk ve farklı özellikleri ile oyun hamurları çocukların ilgisini çekebilmektedir. Bu oyun hamurları ile bir sürü etkinlik yapabilecek olan çocuklar için ebeveynler ve öğretmenler oyun hamuru alınmasını ve oynanmasını tavsiye etmektedirler. Burada önemli olan uygun kalite ve çocukların sağlığına zarar vermeyecek materyali satın almaktır. Yoksa kanserojen madde içeren oyuncaklar ve oyun hamurları çocukların sağlıkları için ciddi sorun oluşturabiliyor.

Oyun Hamurunun Faydaları

Oyun hamurları çocukların birçok gelişim basamağına yardımcı olan etkenlerdir. Çocukların hayal güçlerinin gelişebilmesi için oyun hamuru oldukça etkilidir. Kendilerine istedikleri oyuncakları bu hamur ile yaparak eğlenirler. Ayrıca oyun hamuru ile çocuklar bazen neler hissettiklerini ifade ederler. Böylelikle bunu ebeveynleri anlayabilirler. Çocuklar yaratıcı olduklarının farkına vardıkları zaman da oldukça mutlu olmaktadırlar.

Ayrıca oyun hamuru yoğurması ve şekil vermesi çocukların el becerilerini ve kaslarını geliştirmek için de oldukça önemlidir. Okul çağında birçok aktiviteyi rahatlıkla yapabilmeleri için öncesinde oyun hamuruyla oynamaları oldukça etkilidir. Çocukların el göz koordinasyonunu sağlamlaştırabilmeleri içinde oyun hamurlarından yardım alabilirler. Oyun hamuru oynama esnasında çevresiyle etkileşim içinde olması açısından da oldukça faydası görülmektedir.

Oyun hamurları, kitaplar, deneme setleri, Romanlar ve daha birçok ihtiyaç duyduğunuz kitapları internet sitemizde bulabilirsiniz. Aradığınız her yayın ve her türlü kitabı rahatlıkla edinebileceğiniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizin sizlere sunmuş olduğu imkanlar arasında her türlü ödeme şartıyla kitapları satın alabilmeniz de vardır. Yani kapıda ödeme seçenekleri, kredi kartı ile alımlar yapılabilmektedir. Dönem dönem internet sitemizin yapmış olduğu bazı uygulamalar ile indirimli kitap günleri de yapmaktayız. Bunun dışında ücretsiz kargo ile kitapları satın almanız mümkün olabilecektir.

Marka: BU-BU Model: 8680965656713
BuBu Oyun Hamuru 100 Gr 4'Lü PaketSağlığa zararlı madde içermezRenkler birbirine karıştırılabilirYapışmaz ve ufalanmazUzun ömürlü ve kokusuzdurÇocukların yaratıcılıklarını geliştirmelerine yardımcı olur..
68,00TL
Marka: BU-BU Model: 8680965656751
BuBu Oyun Hamuru 100 Gr 6'Lı PaketSağlığa zararlı madde içermezRenkler birbirine karıştırılabilirYapışmaz ve ufalanmazUzun ömürlü ve kokusuzdurÇocukların yaratıcılıklarını geliştirmelerine yardımcı olur..
100,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)
Toptan salamura yaprakwhosale canned grape leaf
WhatsApp
+905457650545