OKUL ÖNCESİ
CrosairSoft
Menü
Sepetim

OKUL ÖNCESİ

Okul öncesi eğitim, çocuklar için büyük önem taşımaktadır. Okul öncesinde alınan eğitim, çocukların hayatını son derece kolaylaştırmakta ve okula uyum sağlama süreçlerini son derece hızlandırmaktadır. Okul öncesi eğitim esnasında çocuklar, diğer çocuklarla sosyalleşmeyi, birlikte hareket etmeyi ve paylaşmayı öğreneceklerinden, bunun okulda büyük faydasını göreceklerdir. Okulda hayati bir öneme sahip olan bu süreç, daha önce öğrenilirse, hem eğitim alanında hem de sosyal alanda çocuğunuzun çok daha başarılı olmasının önü açılacaktır. Matematik etkinlikleri, çocuk şarkıları, sanat etkinlikleri, parmak oyunları gibi birçok etkinlik okul öncesi eğitimin içerisinde bulunmakta ve çocukların gelişimine ciddi anlamda katkı sağlamaktadır.

Okul öncesi eğitimi oldukça önemli yapan faktörlerden bir diğeri de öğrenmeye oldukça uygun bir dönem olmasıdır. Bu yaşlarda çocuğunuz zihni oldukça hızlı çalışmakta ve öğrenmeye aç bir durumda bulunmaktadır. Bu nedenle bu sürecin iyi bir şekilde değerlendirilmesi büyük önem taşımaktadır. Özellikle belirtmek gerekir ki, çocuğunuzun gözlemlemiş olduğunuz önemli bir yeteneği varsa bu yeteneğin bu yaşlarda üstüne gidilmelidir. Çocuğunuz bu yaşta her şeyi daha kolay öğrenmekte ve öğrendikleri geleceği için son derece önemli olmaktadır.

okul öncesi eğitim setlerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Marka: ERDEM YAYINLARI Model: 8680628431237
TRT Çocuk’un sevilen kâşifleri Ege ile Gaga birbirinden eğlenceli boyama ve sanat etkinlikleriyle karşınızda!Çocukların görsel algı, ince motor becerilerini geliştirmek için hazırlanan bu seride küçük sanatçılar ilk temel sanat eğitimlerini almış olacaklar. Farklı sanat etkinliklerini ve boyama tekn..
100,00TL
Marka: ERDEM YAYINLARI Model: 9786052791332
Kuti, Aypa, Rupi, EndaHepsi Birlikte KARE!Oyun oynamayı seven ama aynı zamanda meraklı, araştırmacı bir ekip onlar.Çocuklar Kare ile eşleştirme, dikkat, fark bulma, mantık etkinliklerini yaparken hem eğlenecek hem bilişsel gelişimlerine katkı sağlamış olacaklar. Çıkartmalı etkinlikler ise ..
40,00TL
Marka: ERDEM YAYINLARI Model: 8680628431121
Kuti, Aypa, Rupi, EndaHepsi Birlikte KARE!Kare ile Kavramları Öğreniyoruz!Oyun oynamayı seven ama aynı zamandı meraklı, araştırmacı bir ekip onlar. Dört arkadaşın neşeli öyküleriyle kavramları öğrenirken eğleneceksiniz. Öykülerin sonunda yer alan etkinliklerle öğrenme süreci daha keyifli olacak...
100,00TL
Marka: ERDEM YAYINLARI Model: 8680628431213
Bazen kaybettiğimizde gerçek  kazanan oluruz…Arkadaşlık, dürüstlük, cesaret, paylaşma, yardımlaşma, iyilik  gibi asıl önemli değerleri öncelediğimizde kaybetmiş görünsek bile gerçek kazanan oluruz. Kazanan Kim serisi çocuklara bu değerleri fark ettirmeyi amaçlıyor ve onlara gerçek kazanan ..
130,00TL
Miniklere Bilgi Atlası Eğitim Seti 4-5 Yaş Miniklere Bilgi Atlası Eğitim Seti 4-5 Yaş
Ücretsiz Kargo -20 %
Marka: LİMON KİDS Model: 9786257149020
Set KitaplarıBen, Yeteneklerim ve OkulumAilem, Evim ve YapabildiklerimVücudum ve Zihinsel BecerilerimSağlık ve Tehlikelerden KorunmaDünya ve UzayBitkiler ve BüyümeHayvanlar ve Dünya KültürleriTaşıtlar ve TeknolojiYardımcı KitaplarEv ÇalışmalarımSanat KitabımMatematik ve Çizgi İlave ÇalışmalarPortfol..
318,40TL 398,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Toptan salamura yaprakwhosale canned grape leaf
WhatsApp
+905457650545