Kalemtraş (Açacak)
CrosairSoft
Menü
Sepetim

Kalemtraş (Açacak)

Kalemler birçok alanda sıkça kullanılan araçlar olarak bilinir. Kalemler arasında yaygın kullanıma sahip olan tahta kalemler bulunur. Bu tahta kalemler manuel olarak kullanıldıklarından ucu köreldiğinde kalemtıraş yardımına ihtiyaç duyarlar. Bu noktada kalemtıraşlar ciddi bir görev görür. Kesici bir yüzeyle kalem ucunu sivriltmeye yarayan kalemtıraşların birçok farklı modelini bulabilmek mümkün. Sıklıkla okul sıralarında karşılaşılan rengarenk kalemtıraşlar bunun dışında birçok alanda daha kullanılır. Kalemlerin kullanıldığı her yerde kalemtıraşlara rastlanabilir. 

Klasik kalemtıraşların yanında gelişen teknolojik özelliklere sahip elektrikli, otomatik kalemtıraş çeşitleri de bulunur. İlgi çekici özelliklere sahip olan bu kalemtıraşlar kullanıcılar tarafından tercih edilen modeller arasında yer alır. Klasik kalemtıraşlar içerisinde de üretim malzemelerine göre farklı özelliklerde kalemtıraşlar bulunur. Kalem kalınlıklarına göre de farklı büyüklüklere sahip kalemtıraş çeşitleri bulabilmek mümkün olur. Birçok farklı kalemtıraş üretimi yapan marka bulunur. Bu da kullanıcılar için ürün çeşitliliğini beraberinde getirir. Aynı zamanda bu şekilde gelişmiş özelliklere sahip kalemtıraşlar üretilir. Kalemtraşlar farklı renk ve tasarım seçenekleriyle kullanıcılara sunulur. Kullanıcılar diğer eşyalarına uygun tasarımlara sahip kalemtıraşları bulup kullanabilirler. 

Marka: MİKRO Model: 8680617352994
Çiftli Kapaklı Kalemtraş NS 2068 Onas Mikro tarafından ithal edilen onas marka kalemtraş çöp hazneli çift bıçaklı bir tarafı kısa diğer tarafı uzun açım için hazırlanmış bir gövdeye sahiptir . Asorti renklerden oluşmaktadır.Stok Durumuna Göre Mevcut Renkten 1 Adet Gönderilecektir...
14,00TL
Marka: MİKRO Model: 8680617352918
Onas Ns-2046 Çiftli Hazneli Kalemtraş Mikro tarafından ithal edilen onas marka kalemtraş çöp hazneli çift bıçaklı bir tarafı geniş, diğer tarafı standart kalem açımı için hazırlanmış bir gövdeye sahiptir . Asorti renklerden oluşmaktadır.Stok Durumuna Göre Mevcut Renkten 1 Adet Gönderilecektir....
14,00TL
Marka: MİKRO Model: Tiko 362 Plastik Kalemtıraş
Okulda, evde ya da ofiste, kurşun kalemlerin ucunu açmak için kullandığımız kalemtraş - açacak , silgi ile kolayca silinebilir kalem yerine mürekkep kalem kullanmak istemeyen kişilerin her zaman yanında bulundurduğu bir üründür. İyice popülerleşmesinden sonra, kurşun kalemlerin bıçakla ya da keskin ..
5,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Lanquick Rusça Öğren
WhatsApp
+905457650545