Büro Malzemeleri
CrosairSoft
Menü
Sepetim

Büro Malzemeleri

Kırtasiye ve Ofis Malzemeleri

Kırtasiye ve büro malzemeleri, ofis malzemeleri; Ofisiniz için işyeriniz için aradığınız tüm kırtasiye ürünleri tek çatı altında! Plastik büro klasörleri, proje ve evrak dosyaları, Askılı dosyalar, sıkıştırmalı dosyalar, sekreter tablaları, rengarenk tükenmez kalemler, çeşit çeşit versatil kalemler, masaüstü araç ve gereçleri, evrak rafları, makaslar, zımba makineleri, delgeçler, yapıştırıcılar, kalemlikler, İşletmenizin A'dan Z'ye tüm kırtasiye ürünlerini, en uygun fiyat ve kapıda ödeme  ayrıcalığıyla enhizlikitap.com'dan temin edebilirsiniz.


Kırtasiye sektörünün lider markaları olan, Leitz, Esselte, Rapid, Tarifold, Duracell, 3M, Scotch, Command, Post-it, Mas, Noki, Rotring, Faber-Castell, Edding, Stabilo, Pensan, Scrikss,Pritt, Bic, Bigpoint, Pensan gibi markaların yetkili satış ortağı olduğumuzu bilmenizi isteriz.


Marka: OFİCA Model: 8683675300204
Laminasyon; yüksek parlaklık, çizilmelere karşı koruma gibi nedenlerle tercih edilen en popüler kaplama uygulamasıdır. Laminasyon filmleri, laminasyon makinelerinde kısa bir ısınma süresi uygulanarak yüzeye yapıştırılır. Kaplanacak yüzeyin özelliklerine göre film kalınlığı 75 ila 250 mikro..
384,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
Lanquick Rusça Öğren
WhatsApp
+905457650545