Kırtasiye
CrosairSoft
Menü
Sepetim

Kırtasiye

Kırtasiye malzemeleri ofis veya öğrenciler için üretilen, çalışma ortamını güzelleştiren ürünlerdir. Kaliteli olması kullanım süresini uzatırken, aynı zamanda daha kullanışlı ürünler olmasını sağlar. Uygun fiyatlı olması da tercih edilme sebeplerinden birdir.

Ofis Kırtasiye Ürünleri

Ofislerdeki çalışma hayatının düzenleyicisi olan kırtasiye ürünleri vardır. Ofiste aklınıza gelebilecek tüm kırtasiye gereçlerini kaliteli ürünler arasından tercih etmeniz gerekir. Bu şekilde çalışma alanınızı düzenleyerek iş performansınızı artırabilirsiniz.

Kalemler, dosyalar, evrak rafları, silgiler, delgeç ve zımba gibi ürünler ofis hayatının vazgeçilmez kırtasiye ürünleridir. Renkli not kâğıtları ile de çalışma masanız hareketlenir ve sıkıcı bir ortam olmaktan kurtulur.

Öğrenci Kırtasiye Malzemeleri

Çocukların ve gençlerin hayatı oldukça renklidir. Boya kalemleri, işaretleyiciler, renkli defterler ve not kâğıtları onların hep ilgisini çeken ürünler olmuştur. Boya kalemlerin kaliteli malzemeleden üretilmiş olması ve çocukların sağlığına zarar veren kimyasalları içermemesi önemlidir. Boya kalemi tercihlerinizde, dikkat etmeniz gereken en önemli konu budur. Ayrıca fiyat aralığı da kırtasiye alışverişlerinde dikkat edilen bir husustur.

Okul öncesi dönemdeki çocuklar için genellikle boya kalemleri, oyun hamurları, renkli makaslar, resim defterleri ve klasörler gibi kırtasiye malzemeleri tercih edilir. Okul döneminde ise derslerde kullanacağı defterler, kalemler, cetveller gibi kırtasiye ürünleri öne çıkar.

En Sevilen Kırtasiye Ürünleri

Çocukların en sevdiği aktivitelerden biri boyama yapmaktır. O nedenle rengârenk boya kalemlerine bayılırlar. Günümüzde çeşit çeşit boya kalemine ulaşmak mümkündür. Mum boya, keçeli kalemler, sulu boya, pastel boya ve kuru boyalar canlı renklerde üretilen kırtasiye ürünleridir.

Bu ürünleri çocuklar okulda kullanabilecekleri gibi, evde boş zamanlarını da boya yaparak geçirmek isterler. Ayrıca oyun hamurları da, okul öncesi dönemdeki çocukların en sevdiği kırtasiye malzemeleri arasındadır.

Ofislerde ise en sevilen kırtasiye ürünlerinin başında ajandalar ve işaretleme kalemleri gelir. Bu ürünler neredeyse her ofis çalışanının vazgeçilmez ürünleri arasındadır. Ayrıca iş yerine göre özellikli defterlerin kullanılması da gerekebilir. Dosyalar ve klasörler ise ofisteki düzeni sağlamaya yarayan ürünlerdir.

Tüm kırtasiye malzemelerini kaliteli ve uygun fiyatlar ile sitemizde bulabilirsiniz. Farklı markaların farklı ürünlerini içeren sitemizde, aradığınız kırtasiye ürünlerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Marka: ADELAND Model: 8690826021000
Kağıt ve karton kesmek için idealMetal bıçaksız, tamamen plastikAnaokulu kullanımına uygun tasarım..
14,00TL
Marka: HELVACIOĞLU Model: 0900805683425
Helvacıoğlu Flüt, müzik derslerinin en yaygın enstrümanıdır.Çocuğunuzun notaları seslere dönüştürmek üzere müzik dersinde çalabilmesi için tasarlanmış olan Helvacıoğlu Flüt, kırılmaya dayanıklıdır. Uç kısmından nefes verirken farklı notaları kapatıp açarak sesin bir formüle göre eğitilmesini öğ..
90,00TL
Marka: HELVACIOĞLU Model: 8695587010010
Ürünlerimiz orjinaldir.-Kutulu blokflüt’dür.-Minimum sipariş ad;1’dir.-Renklerden istediğiniz kadar seçip sepetinize ekleyebilirsiniz...
80,00TL
Marka: SÜDOR Model: 8696511131058
Kağıt ve karton kesmek için ideal, Anaokulu kullanımına uygun tasarım. Stokta Olan Renk Gönderilecektir...
28,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Lanquick Rusça Öğren
WhatsApp
+905457650545