Grup Aile Oyunları
Menü
Sepetim

Grup Aile Oyunları

Çocukların gelişimi, hem bedensel hem de zihinsel olarak önemli bir süreçtir. Bu süreç içerisinde bazı temel eğitimlerle birlikte faydalı aktivitelerin yapılması çok önemlidir. Mantıksal akıl yürütme, pratik düşünme, anlama ve çözme becerileri gibi faaliyetlerin tamamı, çocukların bilişsel eğitimlerinin birer parçasıdır. Bu eğitimlerin, akıl ve zekâ oyunları ile birlikte verilmesinin yanında grup halinde ya da aile üyeleriyle birlikte oynanması bu sürecin verimli geçmesine yardımcı olmaktadır. Bilimsel araştırmalar sonucunda bu faaliyetlerin aktif olarak uygulandığı çocukların; problem çözme becerilerinin geliştiği, IQ seviyelerinin arttığı, mantıklı düşünebilme ve mantıksal çözüm önerileri getirebilme düzeylerine katkı sağladığı sonucuna varılmıştır. Grup aile oyunları ile sizlerde çocuklarının gelişimini ileri seviyelere yükselmesinde yardımcı olabilirsiniz.

Grup Aile Oyunlarının Çocukların Bilinç Gelişimlerine Etkisi

Günümüzde teknolojik ürünlerin hayatın vazgeçilmez ürünleri olarak kullanıldığından ve özellikle gençler ve çocuklarında bilgisayar, telefon gibi teknoloji ürünleri kullanmalarıyla bilinç gelişimleri hızlı olmaktadır. Ancak bu teknolojik ürünler genellikle çocuklara olumsuz etkileri olmakla birlikte son dönemlerde bilişsel gelişim düzeylerini de olumsuz etkilemektedir. Neredeyse hayatı sanal ortamda geçen çocukların gerçek hayattaki temel davranış unsurlarını göstermemeleri, hayattan kopuk bir vaziyette sadece eğlenmek amaçlı teknolojiyi kullanmaları gibi olumsuz etkilere maruz kalabiliyorlar. Bu yüzden çocuklar sosyal hayatın temel direkleri olan paylaşma, yardımlaşma, grup halinde ortak akıl becerileri geliştirme gibi çok önemli unsurlardan uzaklaşmaktadırlar. Grup aile oyunları ise çocukların hem sosyal hem de bilişsel gelişimlerine tartışılmaz bir şekilde olumlu katkı sağlamaktadır.

Neden Grup Aile Oyunları Alınmalıdır?

Grup aile oyunları ile çocuklar daha inovatif düşünme, problemlere karşı analitik çözüm sunma, sosyal becerilerinin gelişmesi, yardımlaşma, dayanışma, ortak çözüm üretilme yeteneği kazanmaktadır. Kendinde bulunan kabiliyeti keşfederek bu kabiliyeti faydalı bir şekilde kullanma ve geliştirme, aktif olarak problemlerin çözümünde katkıda bulunma, özgüven düzeylerinde artma ve daha birçok bilişsel, zihinsel sosyal zekâya sahip fertler olabilmek gibi yararlar sağlamaktadır. Grup aile oyunlarını almak ve bilimsel olarak kanıtlanmış faydaları sizlerde çocuklarınızda görmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey web adresimiz üzerinden bütçenize uygun fiyatlardaki bu oyunları talep etmek olacaktır.

Model: 746775260682
SCRABBLE ORJİNAL ENGLISHEn çok sevilen Scrabble orjinal ingilizce kelime oyunu ile arkadaşlarınızla veya ailenizle eğlenceli vakit geçireceksiniz. Kelimeleri birbirine bağlayarak harflerden puanları toplayın. Her oyuncu kendi kelimelerini farklı kombinasyonlarda ve yerlerde kullanarak en yüksek puan..
145,00TL
Vergiler Hariç:145,00TL
Model: 5011363110454
Scrable-TürkçeEn çok sevilen Scrabble orjinal kelime oyunu ile arkadaşlarınızla veya ailenizle eğlenceli vakit geçireceksiniz. Kelimeleri birbirine bağlayarak harflerden puanları toplayın. Her oyuncu kendi kelimelerini farklı kombinasyonlarda ve yerlerde kullanarak en yüksek puanı elde etmeye çalışı..
145,00TL
Vergiler Hariç:145,00TL
Marka: RASYONEL KIRTASİYE Model: 8682408359052
Toli Games Historıcal Stone Games 2Geçmişe uzanan eğlence dolu bir yolculuk.Tüm zamanların mücadele, azim, akıl ve eğlence birikimi seninle buluşuyor.Güçlü olmak, zamana karşı yarışmak ve kazanmak. Rakibinin hedefinin de bu olduğunu unutma...
80,10TL 89,00TL
Vergiler Hariç:80,10TL
Marka: REDKA Model: 8681049053091
Redka Kızma BiraderKızma birader oyunu 4 kişi ile oynanabilen bir oyundur. Her oyuncunun 4 tane, kendine ait rengi bulunmaktadır. Oyunculardan her birinin sırayla oyun küpünü oynama hakları vardır. Sırası gelen oyuncu ancak oyun küpünde 6 rakamını atabilirse bir taşını hücresinden çıkarıp oyuna tam ..
40,00TL 50,00TL
Vergiler Hariç:40,00TL
Marka: REDKA Model: 8681982253299
L&Z İSTANBUL PUZZLEOyuncu sayısı: 2-4Kutu içeriği:·         1 adet oyun tablası·         16 adet piyon·         Oyun Klavuzu·         1 ..
40,00TL 50,00TL
Vergiler Hariç:40,00TL
Marka: KS PUZZLE Model: 8697418012378
Ailenizle veya arkadaşlarınızla beraber eğlenceli vakit geçirmenin en kolay yolu Tombala.Büyük küçük herkesin ortak noktası 7 den 70'e bir arada yaş sınırı olmaman oynanan oyun.Ks Games lüks tombala oyunu, tombala meraklıları için özel üretilmiş lüks kutuda kaliteli taşları ve torbası ile sizi bekli..
24,00TL 30,00TL
Vergiler Hariç:24,00TL
Marka: BUKET BAYRAK Model: katyon
ÜRÜN DETAYLARI- Ölçü: Standart- Kartondan Üretilmektedir. - Paket İçerisinde 1 adet küllah şapka,1 Adet Maske ,   1 Adet Düdük Bulunmaktadır.stoktaki mevcut renk gönderilecektir. öncelikli tercih ettiğiniz rengi not yazınız...
3,50TL
Vergiler Hariç:3,50TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
WhatsApp Destek Hatti