Eğitim Kitapları
Menü
Sepetim

Eğitim Kitapları

Müfredata Uyumlu Eğitim Kitapları

Ülkemizde, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen müfredat eğitim kurumlarında uygulanmaktadır. Ders kitapları da bu müfredata göre hazırlanmaktadır. Ancak hazırlanan ders kitapları tek başına eğitim için yeterli olmamaktadır. Eğitim kitapları ise müfredata uygun olarak güncellenerek hazırlanmakta ve içeriğinde öğrenme yöntemleri ve teknikleri farklı bir açıdan uygulanarak hazırlanmaktadır. Müfredata uyumlu ve ilaveten destekleyici ve geliştirici içerikle öğrencilerin başarılı olmalarını sağlamaktadır. Sitemizde yer alan tüm eğitim kitapları müfredata uyumlu olmakla birlikte içeriği zenginleştirilmiş olan kitaplardır. Sizlerde çocuklarınızın okulda öğrenilen bilgileri pekiştirmesi ve öğrenilen bilgileri derinlemesine öğrenmesi için sitemizde yer alan eğitim kitaplarını temin edebilirsiniz.

Eğitim Kitaplarının Yararları

Eğitim kitapları, zorlu ve yorucu eğitim hayatının en önemli araçlarıdır. Kitaplar okullarda verilecek dersin türüne ve dersin konusuyla alakalı olarak hazırlanmaktadır. Eğitim kitapları okullarda öğrencilere temel kaynak olarak verilir. Kitaplar sayesinde öğretmen anlatacağı dersin formatını ve konunun sırasını belirler, öğrenciler de bu konuyu takip etmektedir. Kitaplar, öğrencilere bildiklerini tekrarlama olanağı sunar. Bilişsel sürecin eğitim kurumlarında şekillenmesinde ve geliştirilmesinde en temel yardımcı materyal, şüphesiz eğitim kitaplarıdır. Eğitmenler, eğitim kitapları yardımıyla eğitim ve öğretim sürecini etkin ve verimli bir şekilde yönetmektedirler. Eğitim kurumlarında öğrenilen bilgilerin pekiştirilerek kalıcı hale getirilmesinde eğitim kitaplarının faydası tartışılmaz bir gerçektir. Sizlerde çocuklarınızın hem eğitim sürecinde hem de hayatın her döneminde başarılı olmalarını sağlamak, ileri görüşlülük kazandırmak ve hedeflerine emin adımlarla ilerlemelerini desteklemek için kitapları temin etmelisiniz. İçeriğinde bilimsel yöntem ve tekniklerin göz önünde bulundurularak hazırlanmış eğitim kitaplarını tercih edebilirsiniz.

Marka: MODEL EĞİTİM YAYINLARI Model: 9786257056212
Model Eğitim Yayınları 2. Sınıf Matematik Turbo Soru BankasıModel Eğitim Yayınları 2. Sınıf Matematik Turbo Soru BankasıYeni Müfredata Uygun!Beceri Temelli Srularla HazırlanYıldızlı SayfalarAkıllı Tahtaya Uygun!Sayfa:128..
12,00TL 15,00TL
Vergiler Hariç:12,00TL
Marka: MODEL EĞİTİM YAYINLARI Model: 9786057970817
114 Özgün TestOptik Formlu (A-B-C)Yeni Müfredata Uyumlu..
25,00TL 35,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Marka: MODEL EĞİTİM YAYINLARI Model: 9786257056137
Model Eğitim Yayınları 2. Sınıf  Türkçe Turbo Soru BankasıModel Eğitim Yayınları 2. Sınıf Türkçe Turbo Soru BankasıYeni Müfredata Uygun!Beceri Temelli Srularla HazırlanYıldızlı SayfalarAkıllı Tahtaya Uygun!Sayfa:128..
12,00TL 15,00TL
Vergiler Hariç:12,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)