Ortaokul
CrosairSoft
Menü
Sepetim

Ortaokul

 Küreselleşen dünyanın bir sonucunda İngilizce dili ortak dil olarak görülmektedir. Uluslararası platformlarda etkin şekilde iletişim kurulmasına yardımcı olan bu dili iyi bilmek size birçok kapı açacaktır. İngilizce dilini iyi anlamak ve konuşabilmek için ciddi anlamda çaba sarf etmek ve her şeyden önce bu dili sevmek gerekiyor. Ülkemizde uluslararası firmaların bulunması, yurt dışındaki firmalarla ithalat ihracatımızın artması İngilizcenin önemini her geçen gün arttırmaktadır.

Çocukluğumuzdan itibaren hayatımıza giren yabancı dil eğitimi maalesef yeterince üzerine düşülmediğinden veya sınav odaklı büyüdüğümüzden gereken önem verilememiştir. Dil becerisinin eksikliğini mezun olduktan sonra iş hayatına atılırken çok daha net görmekteyiz. İş hayatında sıklıkla aranılan özelliklerden biri iyi İngilizce konuşabilen kişilerdir. Bu durum bizi İngilizce öğrenmeye iten güç konumundadır. Ek olarak İngilizce iş hayatının dışında da pek çok fayda sağlamaktadır. Şöyle ki eğitim hayatınızda İngilizce dilini öğrenmeniz ve başarılı olmanız durumunda lisansüstü eğitimlerinizi yurtdışında zorlanmadan yapabilirsiniz. Yurt dışında alacağınız eğitimler İngilizce başarınıza göre değişmekte olup iyi İngilizce bildiğiniz takdirde çok iyi okullarda eğitiminize devam edebilirsiniz.. Başarıya giden temel basamaklardan birinin İngilizce dilini öğrenmek olduğunun bilincini yerleştirerek öğrencilerimize daha iyi bir yaşam sunuyoruz.

Marka: NAR TEST YAYINLARI Model: 9786052043707
Nar Test 8. Sınıf Yeşil Defter Tadında Tane Tane İngilizceTANITIM LİNK,https://www.altinnoktabayi.com/Content/Images/uploaded/PDF/04_8_S%C4%B1n%C4%B1f_Tane%20Tane%20%C4%B0ngilizce%20Defter%20Kitap%20Tad%C4%B1nda.pdf Yayın DiliİngilizceSayfa Sayısı272Basım TarihiEylül 2020Baskı Sayısı1. Baskı..
175,00TL
Marka: HARF YAYINLARI Model: Step By Step Joy 6.Sınıf
English Practice BookEnglish Word and Expressions BankEnglish WorkbookEnglish Test Book..
85,00TL
Marka: HARF YAYINLARI Model: Step By Step Joy 7.Sınıf
English Practice BookEnglish Word and Expressions BankEnglish WorkbookEnglish Test Book..
85,00TL
Marka: HARF YAYINLARI Model: Step By Step Joy 8.Sınıf
English Practice BookEnglish Word and Expressions BankEnglish WorkbookEnglish Test Book..
85,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Toptan salamura yaprakwhosale canned grape leaf
WhatsApp
+905457650545