Boyama Kitapları
CrosairSoft
Menü
Sepetim

Boyama Kitapları

Çocukların en sevdiği aktivitelerden biri boyama yapmaktır. Renklerle uğraşırken hem rahatlarlar hem de eğlenirler. Yaş gruplarına göre alacağınız boyama kitapları, çocuklar için hoş bir hediye fikri olabilir.

Yaş Gruplarına Göre Boyama Kitapları

Genel olarak okul öncesi çocuklara göre hazırlanan boyama kitapları yaş gruplarına göre farklı türde olabilir. Küçük yaş grubu için daha büyük figürler içeren boyama kitapları uygun olacaktır. Sayfayı büyük oranda kaplayacak şekilde çizilmiş şekilleri, henüz motor becerileri tam olarak gelişmemiş olan küçük yaş grubundaki çocuklar daha rahat boyarlar. Çocukların yaşı büyüyüp anaokulu çağına geldiklerinde ise kalem tutmayı öğrenirler. İnce motor becerileri büyük oranda geliştiği için, detaylı şekilleri rahatlıkla boyayabilirler. Bu nedenle büyük yaş grubuna boyama kitabı alınacaksa daha fazla detay içeren çizimli kitapları almak gerekir. Küçükler için olan boyama kitapları biraz daha büyük olan çocuklar için sıkıcı olabilir.

Boyama Kitaplarının Çocuk Gelişimine Faydaları

Okul öncesi dönemde çocuklar boyama yaparak kalem tutma becerilerini geliştirirler. Boyama kalemlerini tutarak dikkatle boyamaya çalışırlar. Böylece ince motor becerileri gelişir ve zamanla çizgileri taşırmadan boyamayı becerirler. Bu nedenle boyama kitapları çocuk gelişiminde önemli bir yere sahiptir. Çocukları ev içinde oyalamak zor bir iştir. Onlar yetişkinler gibi vakit geçiremezler. Devamlı bir oyun ya da etkinlik hazırlamanızı beklerler. Bu durum anne ve babalar için kimi zaman zorlayıcı olabilir. Özellikle soğuk havalarda hasta olmasın diye parka götürülmeyen çocuklar evde sıkıldığı için huysuzlaşabilir. Rengarenk boyama kalemleri ile sevdiği çizgi film karakterlerini içeren boyama kitapları alarak evde keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Böylece çocuklar sakinleşir, anne ve babalar da biraz dinlenme fırsatı bulurlar.

Boyama Kitabı Seçimi

Boyama kitapları yaş grubu yanında çocukların sevdiği figürlere göre de değişiklik gösterir. Boyama kitabını almadan çocuğunuza seçenekleri gösterirseniz, çocuğunuz kendi beğendiği kitabı alır ve daha istekli olarak boyar. Sitemizde yer alan boyama kitapları içinden dilediğinizi seçerek alabilirsiniz. Çocuklarınızın seveceği şekilde hazırlanmış olan birçok boyama kitabı çeşidi sitemizde mevcut olup, satışa sunulmuştur. Çocuklarınız için boyama kitabı alarak güzel vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Marka: KESKİN COLOR Model: ST12022
LİSANSLI ÇIKARTMALI BOYAMA KİTABIküçük yaş grubu çocuklar için hazırlanmış büyük resimli ve çocuklar tarafından sevilen çizgi film karakterli boyama kitabı ile çocuklar hem kaslarını geliştirecek sevdiği karakterleri boyayarak içinden çıkan çıkartmalarla kitaplarını süsleyecekler...
5,00TL
Kayıp Bahçe Mandala
Çok Yakında
Marka: VENEDİK YAYINLARI Model: 2016000010091
7'den 70'e kadar herkes için hazirlanan bu boyama kitabi ile farkli bir dünyaya adim atacaksiniz...Kendi desen renklendirmelerinizi olustururken rahatlayacak, stresten uzak vakit geçirecek ve yeteneginizin farkina varacaksiniz.Desenlerden tezhiplere ve figürlere kadar her sekil ve desen kapagin heme..
9,26TL
Okul Öncesi Eğitimi 3 Hayvanları Boya
-20 % Çok Yakında
Marka: ÇOCUK GEZEGENİ Model: 2016000005165
Noktalari birlestirerek hayvan resimlerini tamamla ve boya. -..
4,80TL 6,00TL
Marka: MAYA KİTAP Model: 2789786035403
Dilediginiz gibi renklendirin, özel yerinden koparin, istediginiz yere asin. – Set; 210 tablo, 47 illüstrasyon ve 30 film posterini içeren toplam 8 kitaptan olusmaktadir. – Bütün tablolarin ve illüstrasyonlarin açiklamalari, sayfanin altinda, arkasinda veya kitabin sonunda bulunmaktadir. – Tablol..
190,00TL
Marka: ÇIKOLATA YAYINEVI Model: 9786059713627
Etkinliklerle Göre Boyama Kitabı çocuklarınızın; Görsel düşünebilmesine, İlişkisel düşünebilmesine, Mantıksal düşünebilmesine, Analitik düşünebilmesine, Renkleri kavramasına, Küçük kas gelişiminin artmasına, Dikkat ve algısının artmasına, Sanata ilgisinin uyanmasına, Yönergeleri izlemesine, İş tamam..
4,80TL 6,00TL
Marka: AKADEMİ ÇOCUK Model: 8681379310079
Funny  Mat,  her türlü aktivite için masa  ve yüzey  koruyucu olarak kullanılır.Üzerinde; yemek yiyebilir, boyama yapabilir, kil ve oyun hamuru şekillendirebilir, ders çalışabilirsiniz.Funny Mat’in  kendisi de aynı zamanda eğlenceli bir Aktivite Materyali’dir. Su bazlı ..
16,00TL 19,90TL
Marka: AKADEMİ ÇOCUK Model: 8681379310017
“Çalışma Masam” matı, öğrencilere özel tasarlanmıştır. Masanızın üzerine matınızı koyun. Üzerine kurşun kalem ile, ders programınızı kaydedin, ödevlerinizi yazın, notlar alın, problem çözün, dört işlem yapın. İstediğiniz tüm not ve karalamalarınızı silgi ile silebilir, tekrar yeni notlar alabilir, k..
24,00TL 29,90TL
Marka: AKADEMİ ÇOCUK Model: 8681379310116
Funny  Mat,  her türlü aktivite için masa  ve yüzey  koruyucu olarak kullanılır.Üzerinde; yemek yiyebilir, boyama yapabilir, kil ve oyun hamuru şekillendirebilir, ders çalışabilirsiniz.Funny Mat’in  kendisi de aynı zamanda eğlenceli bir Aktivite Materyali’dir. Su bazlı ..
16,00TL 19,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 274 (23 Sayfa)
WhatsApp
+905457650545