Boyama Kitapları
CrosairSoft
Menü
Sepetim

Boyama Kitapları

Çocukların en sevdiği aktivitelerden biri boyama yapmaktır. Renklerle uğraşırken hem rahatlarlar hem de eğlenirler. Yaş gruplarına göre alacağınız boyama kitapları, çocuklar için hoş bir hediye fikri olabilir.

Yaş Gruplarına Göre Boyama Kitapları

Genel olarak okul öncesi çocuklara göre hazırlanan boyama kitapları yaş gruplarına göre farklı türde olabilir. Küçük yaş grubu için daha büyük figürler içeren boyama kitapları uygun olacaktır. Sayfayı büyük oranda kaplayacak şekilde çizilmiş şekilleri, henüz motor becerileri tam olarak gelişmemiş olan küçük yaş grubundaki çocuklar daha rahat boyarlar. Çocukların yaşı büyüyüp anaokulu çağına geldiklerinde ise kalem tutmayı öğrenirler. İnce motor becerileri büyük oranda geliştiği için, detaylı şekilleri rahatlıkla boyayabilirler. Bu nedenle büyük yaş grubuna boyama kitabı alınacaksa daha fazla detay içeren çizimli kitapları almak gerekir. Küçükler için olan boyama kitapları biraz daha büyük olan çocuklar için sıkıcı olabilir.

Boyama Kitaplarının Çocuk Gelişimine Faydaları

Okul öncesi dönemde çocuklar boyama yaparak kalem tutma becerilerini geliştirirler. Boyama kalemlerini tutarak dikkatle boyamaya çalışırlar. Böylece ince motor becerileri gelişir ve zamanla çizgileri taşırmadan boyamayı becerirler. Bu nedenle boyama kitapları çocuk gelişiminde önemli bir yere sahiptir. Çocukları ev içinde oyalamak zor bir iştir. Onlar yetişkinler gibi vakit geçiremezler. Devamlı bir oyun ya da etkinlik hazırlamanızı beklerler. Bu durum anne ve babalar için kimi zaman zorlayıcı olabilir. Özellikle soğuk havalarda hasta olmasın diye parka götürülmeyen çocuklar evde sıkıldığı için huysuzlaşabilir. Rengarenk boyama kalemleri ile sevdiği çizgi film karakterlerini içeren boyama kitapları alarak evde keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Böylece çocuklar sakinleşir, anne ve babalar da biraz dinlenme fırsatı bulurlar.

Boyama Kitabı Seçimi

Boyama kitapları yaş grubu yanında çocukların sevdiği figürlere göre de değişiklik gösterir. Boyama kitabını almadan çocuğunuza seçenekleri gösterirseniz, çocuğunuz kendi beğendiği kitabı alır ve daha istekli olarak boyar. Sitemizde yer alan boyama kitapları içinden dilediğinizi seçerek alabilirsiniz. Çocuklarınızın seveceği şekilde hazırlanmış olan birçok boyama kitabı çeşidi sitemizde mevcut olup, satışa sunulmuştur. Çocuklarınız için boyama kitabı alarak güzel vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Marka: KESKİN COLOR Model: ST12022
LİSANSLI ÇIKARTMALI BOYAMA KİTABIküçük yaş grubu çocuklar için hazırlanmış büyük resimli ve çocuklar tarafından sevilen çizgi film karakterli boyama kitabı ile çocuklar hem kaslarını geliştirecek sevdiği karakterleri boyayarak içinden çıkan çıkartmalarla kitaplarını süsleyecekler...
7,50TL
Kayıp Bahçe Mandala
-25 % Çok Yakında
Marka: VENEDİK YAYINLARI Model: 2016000010091
7'den 70'e kadar herkes için hazirlanan bu boyama kitabi ile farkli bir dünyaya adim atacaksiniz...Kendi desen renklendirmelerinizi olustururken rahatlayacak, stresten uzak vakit geçirecek ve yeteneginizin farkina varacaksiniz.Desenlerden tezhiplere ve figürlere kadar her sekil ve desen kapagin heme..
6,94TL 9,26TL
Marka: AKADEMİ ÇOCUK Model: 8681379310079
Funny  Mat,  her türlü aktivite için masa  ve yüzey  koruyucu olarak kullanılır.Üzerinde; yemek yiyebilir, boyama yapabilir, kil ve oyun hamuru şekillendirebilir, ders çalışabilirsiniz.Funny Mat’in  kendisi de aynı zamanda eğlenceli bir Aktivite Materyali’dir. Su bazlı ..
26,25TL 35,00TL
Marka: AKADEMİ ÇOCUK Model: 8681379310017
“Çalışma Masam” matı, öğrencilere özel tasarlanmıştır. Masanızın üzerine matınızı koyun. Üzerine kurşun kalem ile, ders programınızı kaydedin, ödevlerinizi yazın, notlar alın, problem çözün, dört işlem yapın. İstediğiniz tüm not ve karalamalarınızı silgi ile silebilir, tekrar yeni notlar alabilir, k..
45,00TL 60,00TL
Marka: AKADEMİ ÇOCUK Model: 8681379310116
Funny  Mat,  her türlü aktivite için masa  ve yüzey  koruyucu olarak kullanılır.Üzerinde; yemek yiyebilir, boyama yapabilir, kil ve oyun hamuru şekillendirebilir, ders çalışabilirsiniz.Funny Mat’in  kendisi de aynı zamanda eğlenceli bir Aktivite Materyali’dir. Su bazlı ..
26,25TL 35,00TL
Marka: SANCAK ÇOCUK Model: 9786257873529
Değerli Ebeveynler, Özenle hazırladığımız Konulu Boyama Kitabı, eğlendirirken öğreten bir özelliğe sahiptir.Ayrıca Çocukların,1. Odaklanma becerilerini,2. El ve kas motor becerilerini,3. Göz ve el koordinasyonunu geliştirir...
24,90TL
Marka: SANCAK ÇOCUK Model: 9786257873215
Neşeli Boyama – ÇevremizBoyama, çocuklar için eğlenceli bir etkinlik çalışmasıdır. Eğlenceli bir etkinlik olmasının yanında çocukların gelişimine de olumlu katkılar sağlar.Yaş grubu için özel olarak hazırlanmış detaylı çizimler sayesinde çocuklar hem yaratıcılıklarını geliştirecek hem de el becerile..
19,90TL
Marka: MOR TOYS Model: 8680480596617
Taş boyama her yaşa hitap eden bir sanattır. Hayal gücünüzü, yaratıcılığınızı ve el becerinizi birleştirerek taş üzerinde boyama yapmak, evinizde, bahçenizde, dilediğiniz her yerde rengarek yeni dekorasyon öğelerine sahip olmanızı sağlayacak. Taş Boyama, bu sanatı sizler için daha özel hale getiriyo..
30,00TL
Marka: KESKİN COLOR Model: çelikadam
Küçük yaş grubu çocuklar için hazırlanmış büyük resimli ve çocuklar tarafından sevilen çizgi film karakterli boyama kitabı ile çocuklar hem kaslarını geliştirecek sevdiği karakterleri boyayarak eğlenecekler...
10,00TL
Marka: KESKİN COLOR Model: kedicik
Küçük yaş grubu çocuklar için hazırlanmış büyük resimli ve çocuklar tarafından sevilen çizgi film karakterli boyama kitabı ile çocuklar hem kaslarını geliştirecek sevdiği karakterleri boyayarak eğlenecekler...
10,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 216 (18 Sayfa)
WhatsApp
+905457650545