Boyama Kitapları
CrosairSoft
Menü
Sepetim

Boyama Kitapları

Çocukların en sevdiği aktivitelerden biri boyama yapmaktır. Renklerle uğraşırken hem rahatlarlar hem de eğlenirler. Yaş gruplarına göre alacağınız boyama kitapları, çocuklar için hoş bir hediye fikri olabilir.

Yaş Gruplarına Göre Boyama Kitapları

Genel olarak okul öncesi çocuklara göre hazırlanan boyama kitapları yaş gruplarına göre farklı türde olabilir. Küçük yaş grubu için daha büyük figürler içeren boyama kitapları uygun olacaktır. Sayfayı büyük oranda kaplayacak şekilde çizilmiş şekilleri, henüz motor becerileri tam olarak gelişmemiş olan küçük yaş grubundaki çocuklar daha rahat boyarlar. Çocukların yaşı büyüyüp anaokulu çağına geldiklerinde ise kalem tutmayı öğrenirler. İnce motor becerileri büyük oranda geliştiği için, detaylı şekilleri rahatlıkla boyayabilirler. Bu nedenle büyük yaş grubuna boyama kitabı alınacaksa daha fazla detay içeren çizimli kitapları almak gerekir. Küçükler için olan boyama kitapları biraz daha büyük olan çocuklar için sıkıcı olabilir.

Boyama Kitaplarının Çocuk Gelişimine Faydaları

Okul öncesi dönemde çocuklar boyama yaparak kalem tutma becerilerini geliştirirler. Boyama kalemlerini tutarak dikkatle boyamaya çalışırlar. Böylece ince motor becerileri gelişir ve zamanla çizgileri taşırmadan boyamayı becerirler. Bu nedenle boyama kitapları çocuk gelişiminde önemli bir yere sahiptir. Çocukları ev içinde oyalamak zor bir iştir. Onlar yetişkinler gibi vakit geçiremezler. Devamlı bir oyun ya da etkinlik hazırlamanızı beklerler. Bu durum anne ve babalar için kimi zaman zorlayıcı olabilir. Özellikle soğuk havalarda hasta olmasın diye parka götürülmeyen çocuklar evde sıkıldığı için huysuzlaşabilir. Rengarenk boyama kalemleri ile sevdiği çizgi film karakterlerini içeren boyama kitapları alarak evde keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Böylece çocuklar sakinleşir, anne ve babalar da biraz dinlenme fırsatı bulurlar.

Boyama Kitabı Seçimi

Boyama kitapları yaş grubu yanında çocukların sevdiği figürlere göre de değişiklik gösterir. Boyama kitabını almadan çocuğunuza seçenekleri gösterirseniz, çocuğunuz kendi beğendiği kitabı alır ve daha istekli olarak boyar. Sitemizde yer alan boyama kitapları içinden dilediğinizi seçerek alabilirsiniz. Çocuklarınızın seveceği şekilde hazırlanmış olan birçok boyama kitabı çeşidi sitemizde mevcut olup, satışa sunulmuştur. Çocuklarınız için boyama kitabı alarak güzel vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Marka: BİC Model: Mandala Boyama Seti
Birbirinden Farklı Desenlerde Mandala Boyama KitabıCapcanlı Renklerde Geniş Alanları Boyayabileceğiniz Bic Kids 12 Renk Keçeli Kalem Setiİnce Keçe Ucu Sayesinde Tüm Detayları Boyayabileceğiniz 8 Farklı Renkte İnce Keçeli Kalem Seti..
149,00TL
Marka: BİC Model: Bic 37 Parça
Adeda Yayınları Dr. Osman Abalı Tarafından Hazırlanmış Dikkat Çalışmaları Kitabı, Capcanlı Renklerde Geniş Alanları Boyayabileceğiniz Ultra Yıkanabilir Mürekkebe Sahip Bic Kids 12 Renk Keçeli Kalem Seti, Elleri Kirletmeyen 12 Renkli Bic Mum Pastel Boya Seti, Ultra Dayanıklı Uca Sahip 12 Renkli Bic K..
139,00TL
Marka: BAHÇEŞEHİR YAYINLARI Model: 9786054785155
Dinazorlar Dövme Kitabı Caroline Rowlands Bahçeşehir YayınlarıTarih öncesine ait dev yaratıklarla dopdolu!Gezegenimizde yaşamış en muhteşem yaratıklarla tanış dinozorlar! Bu ürkütücü hayvanlar hakkında harika bilgiler edin veya mini testler ve eğlenceli bulmacalarla bilgilerini tazele...
59,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Lanquick Rusça Öğren
WhatsApp
+905457650545