Ankara Yayıncılık 6. Sınıf 14 Günde Güçlendiren Tatil Kitabı - 9786258149517
CrosairSoft
Menü
Sepetim

Ankara Yayıncılık 6. Sınıf 14 Günde Güçlendiren Tatil Kitabı

Ankara Yayıncılık 6. Sınıf 14 Günde Güçlendiren Tatil Kitabı
Yeni
Ankara Yayıncılık 6. Sınıf 14 Günde Güçlendiren Tatil Kitabı
  • Stok: Stokta
  • Model: 9786258149517
Satılan Ürünler: 0
Görüntülenme: 122
160,00TL

LGS, eğitim süreci ve gelecek serüveninizin en önemli basamağıdır. Bu basamakları güvenle tırmanmanın rehberi düzenli ve bilinçli çalışmadan geçer. Ayrıca hedeflerinize ulaşabilmeniz için ne kadar zamanınızın olduğunu ve bu zamanı nasıl değerlendirmeniz gerektiğini çok iyi planlamanız gerekir. Sınavlara hazırlanırken belirli bir program dâhilinde çalışmanız daha etkili sonuçlar almanızı muhakkak sağlayacaktır. Bu süreçte günlük, haftalık ve dönemsel çalışma planları hazırlanmanız işinizi kolaylaştırabilir.  Hedefinize giden yolu genel olarak 1. Dönem ve 2. Dönem şeklinde ikiye bölebilir böylece etkili zaman yönetimi konusunda daha da başarılı olabilirsiniz. 1. Dönem tatilinizi büyük başarıya giden dev bir basamak olarak düşünün ve bu doğrultuda güçlü öğretmen kadrosu ve rehberlik servisi tarafından hazırlanan “14 Günde Güçlendiren Tatil Kitabı”mı­z bu dev basamağı stressiz bir şekilde atlamanızı sağlayacaktır. Unutmayın ki zamanı iyi değerlendirmeyi öğrenmek, herkes için stresi azaltacak yararlı bir beceridir.

6 . sınıf 14 Günde Güçlendiren Tatil Kitabımı­z, 1. Dönem tatilinde planlı bir şekilde soru çözebilmeniz için ölçme değerlendirmedeki soru yaklaşımı, akıl yürütme, eleştirel düşünme, yorumlama vb. zihinsel becerilerin sınanmasını amaç edinen ve her gün için size özel programlanmış testleri çözerek tatilinizi verimli bir şekilde geçirmiş olacaksınız.

 

Hücrelenmiş olarak hazırladığımız kitabımızı “Hatırlıyorum Testleri” ve “Beceri Temelli Testler” ola­rak iki bölüme ayırdık. 14 günün tek günlerinde (1, 3, 5, 7, 9, 11 ve 13) Türkçe, Fen Bilimleri, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerini; çift günlerinde (2, 4, 6, 8, 10, 12 ve 14) ise Matematik, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ve İngilizce derslerinin testlerini çözmeniz gerekecek.

 

HATIRLIYORUM TESTLERİ

 Konunun kazanımlarını ve konu ile ilgili kavramları hatırlamanız amacıyla öncelikle bu testlerimizi çözeceksiniz. Bu testler ile konuyu hatırlayıp beceri temelli testler de ise kendinizi geliştireceksiniz.

 

BECERİ TEMELLİ TESTLER

 Değişen sınav sistemine hazırlık olacak şekilde özgün sorulardan oluşan bu testler siz öğrencilerimize;

Tablo, şekil ve grafik yorumlamayı; mantık ve muhakeme becerisini geliştirmeyi; eleştirel ve analitik düşünebilmeyi; üst düzey düşünme becerisini geliştirmeyi kazandıracaktır. Bu kitabımızla 8. sınıfta yeni nesil kavramıyla ifade edilen beceri temelli soruların formatını öğrenerek gireceğiniz sınavlarda daha başarılı olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Eğitim öğretim hayatımızın bu döneminde kitabımızın faydalı olmasını temenni eder, siz kıymetli öğrencilerimize iyi çalışmalar dileriz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Lanquick Rusça Öğren
WhatsApp
+905457650545