Grup Aile Oyunları
CrosairSoft
Menü
Sepetim

Grup Aile Oyunları

Çocukların gelişimi, hem bedensel hem de zihinsel olarak önemli bir süreçtir. Bu süreç içerisinde bazı temel eğitimlerle birlikte faydalı aktivitelerin yapılması çok önemlidir. Mantıksal akıl yürütme, pratik düşünme, anlama ve çözme becerileri gibi faaliyetlerin tamamı, çocukların bilişsel eğitimlerinin birer parçasıdır. Bu eğitimlerin, akıl ve zekâ oyunları ile birlikte verilmesinin yanında grup halinde ya da aile üyeleriyle birlikte oynanması bu sürecin verimli geçmesine yardımcı olmaktadır. Bilimsel araştırmalar sonucunda bu faaliyetlerin aktif olarak uygulandığı çocukların; problem çözme becerilerinin geliştiği, IQ seviyelerinin arttığı, mantıklı düşünebilme ve mantıksal çözüm önerileri getirebilme düzeylerine katkı sağladığı sonucuna varılmıştır. Grup aile oyunları ile sizlerde çocuklarının gelişimini ileri seviyelere yükselmesinde yardımcı olabilirsiniz.

Grup Aile Oyunlarının Çocukların Bilinç Gelişimlerine Etkisi

Günümüzde teknolojik ürünlerin hayatın vazgeçilmez ürünleri olarak kullanıldığından ve özellikle gençler ve çocuklarında bilgisayar, telefon gibi teknoloji ürünleri kullanmalarıyla bilinç gelişimleri hızlı olmaktadır. Ancak bu teknolojik ürünler genellikle çocuklara olumsuz etkileri olmakla birlikte son dönemlerde bilişsel gelişim düzeylerini de olumsuz etkilemektedir. Neredeyse hayatı sanal ortamda geçen çocukların gerçek hayattaki temel davranış unsurlarını göstermemeleri, hayattan kopuk bir vaziyette sadece eğlenmek amaçlı teknolojiyi kullanmaları gibi olumsuz etkilere maruz kalabiliyorlar. Bu yüzden çocuklar sosyal hayatın temel direkleri olan paylaşma, yardımlaşma, grup halinde ortak akıl becerileri geliştirme gibi çok önemli unsurlardan uzaklaşmaktadırlar. Grup aile oyunları ise çocukların hem sosyal hem de bilişsel gelişimlerine tartışılmaz bir şekilde olumlu katkı sağlamaktadır.

Neden Grup Aile Oyunları Alınmalıdır?

Grup aile oyunları ile çocuklar daha inovatif düşünme, problemlere karşı analitik çözüm sunma, sosyal becerilerinin gelişmesi, yardımlaşma, dayanışma, ortak çözüm üretilme yeteneği kazanmaktadır. Kendinde bulunan kabiliyeti keşfederek bu kabiliyeti faydalı bir şekilde kullanma ve geliştirme, aktif olarak problemlerin çözümünde katkıda bulunma, özgüven düzeylerinde artma ve daha birçok bilişsel, zihinsel sosyal zekâya sahip fertler olabilmek gibi yararlar sağlamaktadır. Grup aile oyunlarını almak ve bilimsel olarak kanıtlanmış faydaları sizlerde çocuklarınızda görmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey web adresimiz üzerinden bütçenize uygun fiyatlardaki bu oyunları talep etmek olacaktır.

Marka: HASBRO Model: 746775260682
SCRABBLE ORJİNAL ENGLISHEn çok sevilen Scrabble orjinal ingilizce kelime oyunu ile arkadaşlarınızla veya ailenizle eğlenceli vakit geçireceksiniz. Kelimeleri birbirine bağlayarak harflerden puanları toplayın. Her oyuncu kendi kelimelerini farklı kombinasyonlarda ve yerlerde kullanarak en yüksek puan..
145,00TL
Marka: HASBRO Model: 5011363110454
Scrable-TürkçeEn çok sevilen Scrabble orjinal kelime oyunu ile arkadaşlarınızla veya ailenizle eğlenceli vakit geçireceksiniz. Kelimeleri birbirine bağlayarak harflerden puanları toplayın. Her oyuncu kendi kelimelerini farklı kombinasyonlarda ve yerlerde kullanarak en yüksek puanı elde etmeye çalışı..
145,00TL
Marka: ATA YAYINCILIK Model: 9789944814522
Eğlenceli Kim Biliyor? oyunlarımız 2 farklı şekilde oynanabilmektedir. Kutuda 4 piyon, Fırdöndü, kum saati ve oyun kartları yer almaktadır. Oyun kartlarında o yaş grubu öğrencilerinin öğrendiği konularla ilgili sorular yer almaktadır.Öğrenciler okulda ve evde zevkle oynayacağı oyunlarla hem eğlenece..
40,00TL
Marka: MOR TOYS Model: 8680652024245
BİNBİR SURAT NASIL OYNANIR?Binbir Surat Dedektif oyununda amaç karttaki ipucundan faydalanarak mukavva zemindeki şekli ilk bulan olmaktır. Oyunda 9 adet mukavva mevcuttur. Oyun başlangıcında tüm oyuncular 3 adet mukavva zemini kendi taraflarına alırlar. (Her oyuncu üç adet mukavva zemini önüne alıp ..
78,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 30 (3 Sayfa)
WhatsApp
+905457650545