Grup Aile Oyunları
CrosairSoft
Menü
Sepetim

Grup Aile Oyunları

Çocukların gelişimi, hem bedensel hem de zihinsel olarak önemli bir süreçtir. Bu süreç içerisinde bazı temel eğitimlerle birlikte faydalı aktivitelerin yapılması çok önemlidir. Mantıksal akıl yürütme, pratik düşünme, anlama ve çözme becerileri gibi faaliyetlerin tamamı, çocukların bilişsel eğitimlerinin birer parçasıdır. Bu eğitimlerin, akıl ve zekâ oyunları ile birlikte verilmesinin yanında grup halinde ya da aile üyeleriyle birlikte oynanması bu sürecin verimli geçmesine yardımcı olmaktadır. Bilimsel araştırmalar sonucunda bu faaliyetlerin aktif olarak uygulandığı çocukların; problem çözme becerilerinin geliştiği, IQ seviyelerinin arttığı, mantıklı düşünebilme ve mantıksal çözüm önerileri getirebilme düzeylerine katkı sağladığı sonucuna varılmıştır. Grup aile oyunları ile sizlerde çocuklarının gelişimini ileri seviyelere yükselmesinde yardımcı olabilirsiniz.

Grup Aile Oyunlarının Çocukların Bilinç Gelişimlerine Etkisi

Günümüzde teknolojik ürünlerin hayatın vazgeçilmez ürünleri olarak kullanıldığından ve özellikle gençler ve çocuklarında bilgisayar, telefon gibi teknoloji ürünleri kullanmalarıyla bilinç gelişimleri hızlı olmaktadır. Ancak bu teknolojik ürünler genellikle çocuklara olumsuz etkileri olmakla birlikte son dönemlerde bilişsel gelişim düzeylerini de olumsuz etkilemektedir. Neredeyse hayatı sanal ortamda geçen çocukların gerçek hayattaki temel davranış unsurlarını göstermemeleri, hayattan kopuk bir vaziyette sadece eğlenmek amaçlı teknolojiyi kullanmaları gibi olumsuz etkilere maruz kalabiliyorlar. Bu yüzden çocuklar sosyal hayatın temel direkleri olan paylaşma, yardımlaşma, grup halinde ortak akıl becerileri geliştirme gibi çok önemli unsurlardan uzaklaşmaktadırlar. Grup aile oyunları ise çocukların hem sosyal hem de bilişsel gelişimlerine tartışılmaz bir şekilde olumlu katkı sağlamaktadır.

Neden Grup Aile Oyunları Alınmalıdır?

Grup aile oyunları ile çocuklar daha inovatif düşünme, problemlere karşı analitik çözüm sunma, sosyal becerilerinin gelişmesi, yardımlaşma, dayanışma, ortak çözüm üretilme yeteneği kazanmaktadır. Kendinde bulunan kabiliyeti keşfederek bu kabiliyeti faydalı bir şekilde kullanma ve geliştirme, aktif olarak problemlerin çözümünde katkıda bulunma, özgüven düzeylerinde artma ve daha birçok bilişsel, zihinsel sosyal zekâya sahip fertler olabilmek gibi yararlar sağlamaktadır. Grup aile oyunlarını almak ve bilimsel olarak kanıtlanmış faydaları sizlerde çocuklarınızda görmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey web adresimiz üzerinden bütçenize uygun fiyatlardaki bu oyunları talep etmek olacaktır.

Marka: REDKA Model: 8681049051370
Abalone iki kişi ile oynanan bir zeka oyunudur. 1989 yılında Michel Lalet ve Laurent Lévi tarafından geliştirilmiştir. Basit, hızlı ilerleyen, eğlenceli sıra dışı bir strateji oyunu olan Abalone  30 u aşkın ülkede milyonlarca satılmış tüm zamanların en popüler strateji oyunlarından biridir..
66,00TL
Marka: REDKA Model: 8681677400847
 NEŞELİ BARDAKLAR oyunu 2 ile 5 kişi arasında oynanır. Biz 2 kişi oynayacakmış gibi anlatalım dilerseniz. Oyunculardan biri masanın bir tarafına öbürü ise diğer tarafına geçer. Her oyuncu 5 adet farklı renk bardak alır önlerine. Oyun zili de iki oyuncunun tam ortasına gelecek şekilde masanın üz..
70,00TL
Marka: SİSİMO AKIL VE ZEKA OYUNLARI Model: 1482507030022
Kizmabirader oyunu en az iki kisi ile oynanan dört kisilik bir oyundur. Oyunda siralama zar ile en yüksek sayiyi atana göre siralanir. Öncelikle oyunda dört ana renk bulunmaktadir ve oyuncular bu renkleri seçerek oyuna baslarlar. Oyundaki amaç tüm piyonlari rakiplerden önce baslangiç noktasindan bit..
32,50TL
Marka: KARMA SET Model: 2019092619449
Bu oyun 70 adet 3 harfli resimli kart, 50 adet 2 harfli resimli kart, 100 adet harf karti ve 10 adet joker karttan olusmaktadir. Bu oyunun amaci en az 2 kartla anlamli bir isim veya sifat olusturmaktir. Özel isimler, zarflar, fiiller, çekim eki almis kelimeler, kisaltmalar ve toplum içinde rahatsiz..
99,00TL
Marka: HASBRO Model: 746775260682
SCRABBLE ORJİNAL ENGLISHEn çok sevilen Scrabble orjinal ingilizce kelime oyunu ile arkadaşlarınızla veya ailenizle eğlenceli vakit geçireceksiniz. Kelimeleri birbirine bağlayarak harflerden puanları toplayın. Her oyuncu kendi kelimelerini farklı kombinasyonlarda ve yerlerde kullanarak en yüksek puan..
145,00TL
Marka: HASBRO Model: 5011363110454
Scrable-TürkçeEn çok sevilen Scrabble orjinal kelime oyunu ile arkadaşlarınızla veya ailenizle eğlenceli vakit geçireceksiniz. Kelimeleri birbirine bağlayarak harflerden puanları toplayın. Her oyuncu kendi kelimelerini farklı kombinasyonlarda ve yerlerde kullanarak en yüksek puanı elde etmeye çalışı..
145,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 41 (4 Sayfa)
WhatsApp
+905457650545